Jeremi i Zuzia reprezentowali naszą szkołę w XVI Zimowej Olimpiadzie. Ale w jakim stylu!!!
Styl : Super!!!
Gratulacje dla naszych sportowców!!!

A oto szczegóły:

W dniach 28.02-04.03.11 odbyły się XVI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych w Witowie.W zawodach wzięło udział ponad 700 uczestników z 60 szkół niepublicznych – podstawowych, gimnazjalnych i średnich - z całej Polski. Młodzież startowała w czterech konkurencjach: łyżwiarstwo szybkie, slalom gigant, snowboard i biegi narciarskie, zbierając punkty także do klasyfikacji generalnej na najwszechstronniejszego zawodnika oraz najlepszą szkołę.

Jeremi zajął pierwsze miejsce w łyżwiarstwie szybkim, zdobył pierwszy złoty medal dla naszej szkoły na Zimowych Igrzyskach Szkół Niepublicznych. Tego samego dnia Tymek wygrał w kategorii klasy 4-6 i nasz szkoła miała już dwa złote medale.
W drugim dniu igrzysk rewelacyjnie spisała się Zuzia zajmując ósme miejsce w slalomie gigancie, Jeremi zajął 19. miejsce w swojej grupie.
Ostatniego dnia igrzysk Jeremi zajął czwarte miejsce w narciarstwie biegowym.
Zuzia zdobyła dla naszej szkoły 64 punktów, a Jeremi 168.
W klasyfikacji generalnej na najwszechstronniejszego zawodnika wśród chłopców klas 1-3 Jeremi zajął drugie miejsce na 103 zawodników, a Zuzia była 34 na 76 zawodniczek.